Telefon
WhatsApp
Web Sitemize Hoş Geldiniz

Hakkımızda

Hakkımızda

Hakkımızda

Gold Planet Trading Ltd  , Firmamız 2012 yılında  KKTC Ozan köye kurulmuş olup ilk hedefimiz siz değerli müşterilerimizin Paykwik yükle Ön Ödemeli kart satın alırken çektiği sıkıntıları sıfıra indirgemektedir. Paykwik Resellers , Paykwik-apr  kayıtlı paykwik yükle kurumsal firma anlayışı ile hizmet veren şirketimiz en büyük ilkesi sizlerin mağduriyetini sona erdirmek olmuştur.Ön ödemeli kart satışı yapan firmamız sizlere paykwik yükle kartların satışını yapmaktadır. paykwik yükle Ön Ödemeli Kartlarının satışı yapan firmamız dünya üzerindeki bir çok internet sitesinde  online para yatırma yöntemi olarak kullanılan paykwik yükle kartlarının yasal olarak satış hizmetini sunmaktadır.

Paykwik yükle kartı satış işlemleri yapan yasal bir firma olarak önceliğimiz  müşteri memnuniyeti ve müşterilerimizin paykwik yükle kartlar ile ilgili sorunları çözmeyi her daim hedeflemiş cumartesi ve pazar günleri de dahil olmak üzere haftanın 7 günü  destek departmanı ile sürekli olarak hizmet vermektedir.
https://www.paykwikyukle.com/ Sitesi  0532 168 18 40 üzerinden bizlere ulaşabilirsiniz

Paykwik yükle Ön ödemeli kart sistemleri ve internet hizmetleri alanında faaliyet izinleri olan firmamız tüm vergi denetim organlarına tabi bir şirkettir. Şirketimizin bünyesinde hizmetinize sunulan ön ödemeli kartların ilk kullanıcısı siz müşterilerimizdir .
Paykwik Resellers paykwik-apr  kayıtlı https://www.paykwikyukle.com/ Kayıtlı kodlarımız Orijinal Reseller kodlar olup direk üretici firma ile siz müşterilerimiz arasında haftanın 7 günü hizmet sunmaktayız.. iletişim numaramızı not alınız . VoucherPins Reseller Software paykwik yükle admintool App Store mağazalarında Paykwik ile hızlı erişim mevcuttur.

PayKwik yükle , çevrimiçi e-Ticaret topluluğunu ve yerel ön ödemeli kuponları kullanarak mal ve hizmet satın almak isteyen müşterileri bir araya getirir.

Küresel ödeme şirketleri, e-para sistemleri ve çevrimiçi dağıtım ağlarında uzun yıllara dayanan deneyime sahip uzmanlar tarafından kurulan PayKwik yükle kod , Ukash gibi daha önce başarılı ve tanıdık markalara güvenilir bir alternatif sunuyor.

PayKwik alişveriş kodları sadece bir PayKwik ağına ait resmi PayKwik satıcılarından satın alınabilir.

Ağ logosunda tüm PayKwik satıcılarını görebilirsiniz.

PayKwik Bayiler listesi gerçek zamanlı olarak güncellenir. PayKwik tarafından garantili % 100 PayKwik bu güvenilir satıcılardan alınır.

Eğer bir Web sitesi resmi bir PayKwik satıcısı olduğunu iddia ediyor ise ama ağ listesinde Web sitesi görünmüyor ise resmi PayKwik satıcı değildir.

Bir tüketici olarak PayKwik en sevdiğiniz uluslararası e-ticaret web sitelerinde ödeme yapmanın kolay, güvenli ve güvenli bir yoludur.

Kendi para biriminizi kullanarak kendi ülkenizdeki ödeme kuponlarını satın alın.
paykwik dünya çapında 45 ülkede 150.000'den fazla satış noktasında satışa sunuluyor

Ürün ve hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için Hemen Arayın!

(0532) 168 18 40
Hemen Arayın!